سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مهندس محی الدین اله دادی
 
آخرین مطالب
لینک دوستان من

حضرت آیت‌الله خامنه‌اى رهبر معظم انقلاب اسلامى امروز در دیدار رئیس جمهور و اعضاى هیأت دولت با ایشان طى سخنانى کارنامه عملکرد هشت‌ساله دولت آقاى هاشمى رفسنجانى را در مجموع مثبت، واضح و بى‌ابهام ارزیابى کردند و آن را دوره‌اى آکنده از کار و تلاش و عایدى براى کشور دانستند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی

مقام معظم رهبرى در این دیدار ضمن ارج نهادن به خدمات دولت طى هشت سال گذشته، فرمودند: براى جمهورى اسلامى ایران، این یک آزمایش جدید است که دولت در پایان دو دوره ریاست جمهورى مى‌تواند یک کارنامه واضح و بى‌ابهامى را از کار کرد خود ارائه بدهد و با رضایت وجدانى از حس خدمتگزارى به مردم، صحنه خدمت را به مجموعه دیگرى بسپارد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌اى از بازسازى ایران اسلامى به عنوان یک آرزوى بزرگ پس از پایان جنگ تحمیلى یاد کردند و فرمودند: آنچه در هشت سال ریاست جمهورى آقاى هاشمى رفسنجانى در این کشور اتفاق افتاد، در واقع بیشتر از آن چیزى است که بعد از جنگ آرزو مى‌کردیم. بازسازى و نوسازى کشور همتى بلند و کارى پرمرارت را مى‌طلبید و دولت با مشتعل کردن احساس کار، تلاش و ابتکار، این وظیفه را با موفقیت انجام داد و کشور حقیقتا بازسازى شد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی

رهبر معظم انقلاب اسلامى ضرورت انجام برخى از کارهاى بزرگ در دولت آینده را مورد تأکید قرار دادند و فرمودند: برخى از سیاستهاى کلى از قبیل مسائل مربوط به عدالت اجتماعى که براى ما انقلابیون یک آرزوست، هنوز به طور کامل برآورده نشده است و کارهاى زیادى وجود دارد که دولتهاى بعدى آنها را انجام خواهند داد؛ اما آنچه که در زمینه بازسازى بر عهده این دولت بوده است. بحمدالله به بهترین وجهى انجام گرفته است.


مقام معظم رهبرى بخش قابل توجهى از موفقیتهاى دولت در امر بازسازى و سازندگى را مرهون خصوصیات شخصى جناب آقاى هاشمى رفسنجانى دانستند و فرمودند: برخى از خصوصیات رئیس جمهور تأثیر تام و تمامى در موفقیتهاى دولت داشته است. برخوردارى ایشان از روحیه کار، ابتکار و نوآورى، همت بلند ایشان در امر سازندگى و نترسیدن از اجراى طرحهاى بزرگ، شجاعت ایشان براى ورود به عرصه‌هاى جدید و ناپیموده، شیوه مدیریت باز ایشان که امکان تلاش و ابتکار را براى همکارانشان فراهم مى‌ساخت، ایمان عمیق به تواناییهاى خود و هوشمندى در شناخت مشکلات و یافتن راه حلها، بخشى از خصوصیات آقاى هاشمى رفسنجانى است که بدون تردید تأثیر مهمى در موفقیتهاى دولت داشته است.

منبع

 

 


[ دوشنبه 91/11/9 ] [ 4:34 عصر ] [ محی الدین اله دادی ] [ نظرات دوستان () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 247
بازدید دیروز: 148
کل بازدیدها: 1094024