سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مهندس محی الدین اله دادی
 
آخرین مطالب
لینک دوستان من

آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های آینده است؟ 

از هارپ (HAARP) چه می دانیم؟ آیا این تکنولوژی مخوف واقعیت دارد؟

دستکاری در آب و هوا تا چه میزان ممکن است؟ آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های غافلگیرانه آتی است؟

برای راز گشایی از این سوالات با گزارش های ویژه مشرق همراه شوید....

 

به گزارش مشرق، انستیتو تحقیقات استراتژیک کالج جنگ ارتش آمریکا دارای نشریه‌ای داخلی با نام "انقلاب در امور نظامی" است. به عنوان مقدمه‌ای بر این گزارش بخشی از یکی از مقالات این نشریه بسنده خواهد بود:

 "چیزهایی که برای ما اهمیت دارند به مرور زمان تغییر می‌کنند و تکنولوژی با پیشرفت خود به افق‌های جدیدی می‌رسد. در زمان جنگ سرد، تسلیحات و پروژه‌های روانی، مراحل ابتدایی خود را می‌گذراندند. اما در زمان کنونی که علوم الکترونیک و بیوالکترونیک را در دسترس داریم، لازم خواهد بود در قراردادهای اخلاقی و حد و حدود ذهنی خود که از به کارگیری تکنولوژی‌های به بازی گیرنده روح و روان دشمن ممانعت می‌کند؛ تجدید نظر کنیم.

در صورت فراهم شدن این بازنگری، شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی را تشویق خواهیم کرد که به بهره‌ برداری و توسعه تکنولوژی‌های متناسب با این اهداف بپردازند. در نتیجه خواهیم توانست با به کارگیری انواع تسلیحات جدید مانند میکروبی، روانی و سایر تکنولوژی‌های پیشرفته وارد عمل شده و به اهداف خود برسیم."


هارپ سلاحی برای بی ثبات کردن کشورها

"هارپ" به صورت یک فرستنده امواج الکترومغناطیسی عمل می‌کند که هدف آن تاثیر گذاری بر آسمان و الکترون های آزاد لایه یونوسفر است. این سیستم، الکترون‌های این لایه را در ارتفاع تقریبا 275 کیلومتری به جنبش وامی‌دارد. در حالت عادی این لایه دارای دمایی معادل 1400 درجه سانتیگراد است که در اثر این تحریک انرژی فراوانی در آن به وجود آمده و در نتیجه دما تا 20درصد افزایش می‌یابد و این ناحیه به حالت انبساطی در می‌آید.

 

 

هارپ


تاثیر گذاری بر آسمان و الکترون های آزاد لایه یونوسفر

 

"زبیگنیو برژینسکی"، مشاور "جیمی کارتر" رئیس جمهوری سابق آمریکا و مشاور کنونی "اوباما" معتقد است که"هارپ" سلاحی برای بی‌ثبات کردن کشورهایی است که با واشنگتن اتحاد و همسویی ندارند. به گفته او "با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و روش هایی که این تکنولوژی‌ها در اختیار کشورهای بزرگ قرار می‌دهند؛ این کشورها می‌توانند حتی بدون آنکه نیروهای امنیتی خود را در جریان قرار دهند جنگ‌هایی سریع و غافلگیرکننده به راه بیاندازند."

هارپ

 

برژینسکی اضافه می کند: "اکنون تکنولوژی‌هایی در اختیار ماست که به کمک آنها می‌توانیم تغییراتی در آب وهوا ایجاد کرده و شرایطی مانند خشکسالی و طوفان به وجود آوریم که این امر می تواند توانایی های دشمنان احتمالی ما را تضعیف کرده و آنها را به پذیرش شرایط ما مجبور کند


ممنوعیت تحقیقات نظامی در فضا

 

بر اساس مصوبات سازمان ملل متحد استفاده از تسلیحات الکترو مغناطیسی و نیز استفاده از فضا برای انجام هرگونه تحقیقات و عملیات نظامی ممنوع می باشد، اما دولت‌های خودکامه ای مانند دولت آمریکا همانگونه که بسیاری قطعنامه های دیگر سازمان ملل و شورای امنیت را نقض می کنند؛ در این زمینه نیز تعهدی نداشته و در نهان فعالیت های گسترده ای انجام می‌دهند. هارپ را می‌توان یکی از ده‌ها پروژه مخفی و مخرب دانست که از طرف سیاستمداران آمریکایی حمایت شده و روز به روز به گسترش فعالیت‌ها و نیز توان تخریبی آن افزوده می‌شود.

هارپ


حفره معروف به حفره هارپ که گاهی در آسمان نقاط مختلف دیده می شود.

 

شدت حوادث کنونی با طبیعت ناهمخوان است

 

بشر در طول هزاران سال با حوادث و بلایای طبیعی بسیاری دست به گریبان بوده است و همواره این حوادث را جزئی طبیعی از رندگی خود بر روی کره زمین دانسته است. اما در دهه های اخیر اتفاقاتی روی داده که با حافظه تاریخی او در مورد طبیعی بودن این حوادث ناسازگار است. بدون شک، فجایع طبیعی در هر دورانی همراه با خساراتی بوده است. اما، آنچه که امروز اتفاق می افتد نسبت به گذشته شدت بی سابقه ای دارد.

این درحالی است که بی نظمی های بزرگ جوی و حوادثی مانند سیل، توفان، زلزله و فعالیت‌های آتشفشانی همگی عموماً به تأثیرات گازهای گلخانه ای ربط داده می شود. ذوب شدن یخ‌های قطبی و دوره های گرمایی و سرمایی کاملا بی سابقه و شدید در نقاط مختلف زمین نیز به پدیده گرم شدن کره زمین احاله می گردد. اما به اعتقاد برخی از متخصصین و حتی سیاستمداران ردپای تکنولوژی های پیشرفته در تولید و هدایت این حوادث با اهداف سیاسی و استعماری کاملا معلوم بوده و نشانه‌های فراوانی از دخالت‌های بشری در آن دیده می شود.

 

اتفاقات عجیب

 

اتفاقات عجیب فراوانی در سال های اخیر روی داده است که به باور دانشمندان غیر از دخالت یک عامل الکترومغناطیسی هدایت شونده چیز دیگری نمی‌تواند مسبب آنها باشد. برای مثال خشک سالی‌های بزرگ، آتش فشان‌ها، زلزله‌ها و سونامی‌های ویرانگر سال‌های اخیر، وقوع سیل ها و توفان هایی نظیر طوفان کاترینا در نیواورلئان و طوفان گانو در عمان ، مرگ عجیب هزاران ماهی ساردین در سواحل شیلی، سقوط جنازه های سوخته کلاغ ها از آسمان سوئد، مرگ صدها هزار ماهی در آرکانزاس، بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز مرده در لوئیزانا و کنتاکی، مرگ دسته جمعی میلیون‌ها ماهی در خلیج "چزاپیک" آمریکا، مرگ صدها تن ماهی در سواحل برزیل و ده ها هزار خرچنگ در انگلیس، مرگ ماهی ها و  دلفین های سوخته خلیج فارس، مرگ دسته جمعی نهنگ‌ها در استرالیا هیچ کدام حالت طبیعی نداشته و احتمال می‌رود در اثر آزمایش‌ها و حمله هایی در اثر امواج هدایت شونده روی داده باشند.

هارپ


مرگ دسته جمعی هزاران ماهی در سواحل شیلی

هارپ


دلفین های سوخته خلیج فارس

هارپ


جنازه های سوخته کلاغ ها در سوئد

هارپ


مرگ دسته جمعی دلفین ها

هارپ


بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز

 

منشا مشکوک این حوادث

 

در این میان اما گزارش های مفصلی منتشر می شود که منشا این اتفاقات را طبیعی ندانسته و در نتیجه دخالت هدفمند سیستم‌ها و تکنولوژی های پیشرفته ای مانند "هارپ" می دانند. تکنولو‍ژی هایی که به استناد گفته‌های برژینسکی، مشاور اوباما، می توانند توانایی‌های ملت‌هایی را که آمریکا دشمن خود می‌داند تضعیف کرده و آنها را به پذیرش سیاست‌های توسعه طلبانه آمریکایی مجبور کند.

 

نیروی تزریقی به یونوسفر توسط هارپ، نوسانات موجی فراوانی در این لایه ایجاد می‌کند به طوریکه امواجی با طول موج های خاص و فرکانس های پایین که بازه‌ای از 40 هرتز تا یک هزارم هرتز را شامل می‌شود؛ به وجود می‌آیند. این فرکانس‌های پایین دارای برد عمیقی تا هزاران کیلومتر بوده و قادرند بر روی زمین به اهداف وسیعی از بدن انسان گرفته تا اعماق دریاها نفوذ کنند.

 

این پروژه تا کنون مورد توجه افراد فراوانی بوده و اقدامات افشاگرانه‌ی نیز انجام شده است. از جمله می توان به دکتر  " نیک بگیش" یکی از دو مولف کتاب "فرشتگان این هارپ را نمی نوازند"اشاره کرد که در 1997 طی مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست اشاره می کند که 40 درصد بودجه تجهیزات نیروی هوایی آمریکا مربوط به پروژه های مخفی است. این نویسنده مدعی شد که این پروژه ها تا جایی امنیتی هستند که حتی کنگره آمریکا نیز از ابعاد و زوایای کامل آن بی خبر است. در این کتاب به زوایای پنهان هارپ به عنوان یک اسلحه پرداخته شده است.

 

هارپ

هارپ

دکتر بگیش هارپ را یک سلاح معرفی می کند  

 

نگرانی های بین المللی

 

در این میان هارپ نگرانی برخی از سیاست‌ مداران و کارشناسان تسلیحاتی کشورهای دیگر را نیز باعث شده است. برای مثال نمایندگان پارلمان اروپا در این مورد تحقیقاتی را آغاز کرده‌ و یک کارشناس انرژی به نام "گراتان هیلی" را برای مشاورت در این مورد به کار گرفته‌اند. هیلی هم اکنون درحال جمع آوری اسناد و مدارکی است تا به کمک آنها بتواند راهی برای افشا و درنتیجه خاتمه دادن به این طرح پیدا کند. "مگوا هالووت" که رئیس گروه سبزهای پارلمان اروپاست، مسئولیت پیگیری این پرونده را به عهده دارد. او در حال پیگیری درخواست سبزها برای وادار ساختن پارلمان اروپا به اعمال فشار بر ناتو است تا از دولت آمریکا در مورد هارپ توضیح بخواهد. به نظر هالووت این نوع تسلیحات علاوه بر پیامدهای خطرناک زیست محیطی، آزادی های فردی و دموکراسی را نیز به خطر می‌اندازد.


هارپ یک سلاح است

 

از نظر تاریخی " هارپ " پروژه ای است که در 1993 در ظاهر جهت بررسی و پژوهش درباره لایه یونوسفر  جو زمین با استفاده از امواج رادیویی شروع به کار کرد  .   اما تاریخ شروع تحقیقات بر روی امواج برای بررسی امکان استفاده از آنها به عنوان سلاح‌های مرگبار به دهه های قبل برمی‌گردد.

به بیانی می‌توان گفت که سیستم هارپ، نتیجه تلاش‌ها و پژوهش‌های حداقل پنجاه ساله ارتش آمریکاست که کارکرد آن تنها محدود به بررسی و پژوهش درباره لایه یونوسفرنبوده و قادر است برای شناسایی پایگاه های مخفی اعماق زمین را جستجو کند، تمامی ارتباطات رادیویی و موجی را متوقف سازد، بر رفتارها و حالت روانی انسان‌ها تأثیر بگذارد، جریانات جوی را تغییر دهد، با متمرکز ساختن امواج بر روی اهداف هوایی مانند هواپیماها و دسته‌های بزرگ پرندگان آن‌ها در آسمان بسوزاند و برشته کند، لرزش‌های شدیدی در لایه‌های مختلف کره زمین ایجاد کرده و زلزله تولید کند و یا انفجارهایی به قدرت بمب‌های هسته‌ای ایجاد کند.

هارپ

امواج هارپ بر حالت روانی افراد تاثیر منفی دارد

 

با این توصیف می‌توان هارپ را یک اسلحه عظیم نوین دانست که هزینه های آن به طور مشترک از طرف نیروی هوایی و دریایی ارتش آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا تامین می‌شود. در واقع "هارپ" یک سلاح تمام عیار آب و هوایی است که با ارسال یک انرژی عظیم به لایه فوقانی اتمسفر، مولکول های تشکیل دهنده آن را به جنبش درآورده و به بازتاب قوی انرژی حاصل از این جنبش وادار می‌کند که این انرژی پس از هدایت شدن توسط سیستم هارپ می تواند اختلالات گسترده‌ای مانند خشکسالی، بارش برف و باران، سرمای شدید، سونامی، توفان، زلزله و... در نقطه معینی از کره زمین به وجود آورد.

هارپ شامل ده ها برج آنتن آلومنیومی بر روی زمینی به مساحت 23 هزار متر مربع در آلاسکا ‌است که امواج مافوق کوتاه تولید کرده و به یونوسفر می‌فرستند. هریک از این آنتن ها به فرستنده ای به قدرت یک میلیون وات متصل است. قدرت نهایی این آنتن‌ها با توسعه بیشتر به یک میلیارد وات افزایش یافت که از 360 آنتن به دست می‌آید. فرستنده ها توسط 6 توربین به قدرت هریک 3600 اسب بخار تغذیه می شوند و به ازای هر روز 95 تن مازوت مصرف می‌کنند.

هارپ


آنتن های هارپ

 

احتمال بزرگنمایی هدف دار

اما نگاه دیگری نیز وجود دارد که تمامی گفته‌ها در مورد هارپ را یک بزرگنمایی و پروپاگاندای تبلیغاتی از طرف خود آمریکا می‌داند و معتقد است که نه هارپ و نه هیچ تکنولوژی بشری دیگری حداقل با توجه به محدودیت های دانش کنونی نمی‌تواند چنین قدرتی داشته باشد و کارهایی با این وسعت انجام دهد. دیدگاه مذکور این تبلیغات را در راستای ترساندن دیگر ملت ها از آمریکا و به انقیاد و انفعال کشیدن آنها دانسته و باوری به کارایی هارپ در ایجاد خشکسالی، زلزله، توفان و دیگر اتفاقاتی که به طور مثال ذکر شد ندارد.

برای مثال دکتر ناصر حافظی مقدس، زمین شناس، مهندس زلزله شناسی و استاد دانشگاه در گفتگو با کیهان درباره پدیده هارپ می گوید: "پروژه مطالعاتی هارپ درخصوص مطالعه اصول فیزیکی کنترل کننده یونوسفر است که علاوه بر آمریکا چند کشور دیگر نیز در آن مشارکت دارند. هدف اصلی این پروژه بهبود ارتباطات رادیویی بوده است اگرچه ارتش آمریکا در این پروژه بدنبال کنترل و نظارت بر ارتباطات رادیویی می باشد.

دکتر حافظی مقدس می‌افزاید: "مطرح شده که آمریکا در ادامه پروژه جنگ ستارگان بدنبال نوعی سلاح الکترومغناطیسی جدید است که با فشرده سازی بخشی از یونسفر و انعکاس آن امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا که قدرت حرارتی زیاد دارند را به مناطق مورد نظر در سطح کره زمین وارد کند. این مطلب فرضیه هایی است که مشخص نیست قابلیت اجرایی داشته باشد."این مهندس زلزله شناسی به ارتباط هارپ و زلزله اشاره می کند و می گوید: "منشأ شایعاتی که درخصوص ارتباط زلزله با پروژه هارپ وجود دارد شاید از این طریق می باشد که زلزله های بزرگ همراه با تغییرات وسیع در اتمسفر بالای منطقه کانونی می باشند و اغتشاشاتی را در کره یونسفر ایجاد می کنند. تلاش هایی جهت استفاده از این پدیده برای پیش بینی زلزله نیز در حال انجام است. اما اینکه با هدایت امواج الکترومغناطیس بتوان در یک منطقه زلزله ایجاد نمود توجیه علمی ندارد

هارپ

 

دکتر محمدعلی رحمانی نیا، زمین شناس، کارشناس زلزله شناسی و استاد دانشگاه نیز در تحلیل موضوع هارپ می گوید: "در وهله اول باید اشاره کنم که "هارپ" پروژه ای است توسط چند کشور جهان از جمله آمریکا، روسیه، ژاپن، کانادا و... دنبال می شود و هدف آنها نیز شناخت لایه آیونوسفر و مطالعه آن است و در واقع پروژه هارپ فقط مختص آمریکا یا یک کشور خاصی نیست، از طرفی هم ارتش آمریکا در بخش نیروهای دریایی و هوایی پروژه ای را درباره جنگ ستارگان دنبال می کنند و هدفشان این است که بتوانند امواج الکترومغناطیسی را بر روی زمین برگردانند، که اگر بتوانند این کار را انجام دهند خواهند توانست حرارت زیادی را در نقطه ای از زمین ایجاد کنند."

دکتر رحمانی نیا در ادامه تصریح کرد: "اگر زلزله طبیعی اتفاق بیافتد در لایه یونوسفر اختلالاتی ایجاد می‌شود و از این اختلالات ایجاد شده در واقع می‌توان وقوع برخی زلزله ها را پیش بینی کرد، از همین موضوع آمریکاییان بحث هارپ را پیش کشیده اند و در واقع با این اقدام می خواهند اذهان عمومی مردم جهان را فریب داده و به نفع خود از آن بهره برداری کنند."

منبع گزارش


[ شنبه 92/1/31 ] [ 3:48 صبح ] [ محی الدین اله دادی ] [ نظرات دوستان () ]

 حسن قشقاوی در گفت و گو مشروح با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت

حسن قشقاوی


متولد چه سالی هستید؟

در 2 خرداد 1336 در شهرستان بابل استان مازندران به دنیا آمدم؛6 برادر و یک خواهر دارم که یک برادرم شهید شد و 5 برادر دیگر باقی ماندند و من فرزند اول خانواده هستم. پدرم به دلیل گذراندن دوره حوزوی علاوه بر کشاورزی، دفتر ازدواج رسمی دارد و مادرم نیز خانه دار است.پس از اتمام دوران دبیرستان، قبل از انقلاب، دانشجوی جغرافیا بودم که این رشته را به دلیل شرایط خاص حاکم در دانشگاه فردوشی مشهد به خاطر مبارزات انقلابی، تکمیل نکرده و بعد از انقلاب نیز فارغ‌التحصیل رشته حقوق شدم.


از چه زمانی مشغول به کار شدید؟

 از سال 67 یا 68 کار رسمی در وزارت خارجه را آغاز کردم، ابتدا کارشناس اداره اول اروپای غربی وزارت خارجه شده و مشخصا روی میز انگلیس و بلژیک و ایرلند کار کردم.پس از یک سال از شهرستان شهریار کاندیدای دوره چهارم مجلس شورای اسلامی شده و پس از پایان دوره نمایندگی، به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان انتخاب شدم.در همان ایام سفارت، به عنوان نماینده مردم شهرستان رباط کریم در دوره ششم مجلس شورای اسلامی رای آوردم.پس از این دوره به مدت 4 سال به عنوان سفیر ایران به سوئد سفر کرده  و 4 سال پیش پس از بازگشت به ایران، سخنگوی وزارت خارجه در زمان وزارت آقای متکی شدم. پس از یک سال و نیم در دولت دهم، معاونت کنسولی، پارلمانی و امور ایرانیان وزارت امور خارجه را برعهده گرفتم.

ظاهرا در 22 سالگی کاندیدای دوره دوم مجلس شدید، دلیل این تصمیم چه بود؟

آن زمان در رشته حقوق در دانشگاه شهید بهشتی مشغول تحصیل بودم که به دلیل نزدیکی این دانشگاه به شهریار به این شهرستان آمده و معلم این شهرستان شدم. در مرحله اول انتخابات رای آوردم اما در این مرحله و مرحله دوم انتخابات این شهرستان باطل شد.

ظاهرا در این زمینه تغییراتی هم در شناسنامه خود ایجاد کردید.

از لحاظ قانونی سن کاندیدای مجلس باید 25 سال باشد، درحالیکه آن زمان تنها 22 سال داشتم. پس از پرس و جو از اداره ثبت‌احوال شهرستان برای یافتن راه‌های قانونی ورود به مجلس با این شرایط، آنها اعلام کردند کسانی که به دلیل داشتن توانایی و هوش بالا، سن واقعی آنها بیشتر از سن شناسنامه‌ای آنها به نظر برسد، بر اساس یک مکانیزم قانونی می توانند با اقامه دعوی علیه ثبت‌احوال آن شهرستان، سال تولد خود را تغییر دهند.

بهانه‌ شما برای اقامه دعوی علیه ثبت احوال چه بود؟

در آن زمان به لطف خدا در زمینه های تحصیلی و فکری پیشرفت مناسبی داشتم. در سن 5 سالگی قرآن و ادعیه را یاد گرفته و دوره 6 ساله ابتدایی را طی 3 سال و نیم به پایان رساندم. ضمن اینکه در کنار تحصیل، از سنین کودکی سخنران مجالس مختلفی بودم. به یاد دارم که اولین سخنرانی من در 9 سالگی در روستای فوکلای شهرستان بابل در جمع هزار نفر از مردم این شهرستان برگزار شد و 11 سالگی نیز در مشهد در حرم امام رضا (ع) سخنرانی کردم.

پس از ابطال دوره دوم انتخابات مجلس در شهریار چه کردید؟

بعد از شکست در انتخابات دور دوم مجلس جدی از سیاست دلزده شدم. ابطال انتخابات و حواشی آن باعث شده بود که رغبتم به این امر از بین برود و احساس مظلومیت شدیدی می‌کردم.اگر به مجلس می‌رفتم با سن 22 سال و آن هم دارای رای اول از یک شهرستان غریب، جوان‌ترین نماینده مجلس در تاریخ ایران بودم. پس از این ماجرا با خانواده به قم رفتیم و در حوزه قم مشغول تلمذ در محضر اساتید مختلف شدم.

حسن قشقاوی

در چه سالی ازدواج کردید؟

 دقیق به یاد ندارم ولی فکر می‌کنم 62-63 بود.

چند فرزند دارید؟

 یک دختر و یک پسر.

فرزندانتان از لحاظ روحیه و توانایی هوشی به شما رفتند؟

پسرم دارای لیسانس مهندسی مکانیک و در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته روابط بین الملل و دخترم نیز دانشجوی ترم آخر مهندس صنایع است.البته این نحوه تحصیل نیز توصیه من بود زیرا معتقدم که یک سیاستمدار باید به علوم پایه واقف باشد.

 


[ جمعه 92/1/9 ] [ 2:4 صبح ] [ محی الدین اله دادی ] [ نظرات دوستان () ]

اس ام اس 92

می شود کمی بخندی به حوض آب ؟
میخواهم عکس بگیرم یادگاری از روی ماه …
.
.
با مهربانیت معجزه میکنی ؛ من به پیامبری ات مدتهاست ایمان آورده ام !
.
.
از من تا وجودت فاصله فقط چند کیلومتر “دوستت دارم” است !
.
.
ماه را خاموش می کنم تا بتابد چشمانت !
.
.
دوست داشتنت برفیست سنگین
میبارد
مینشیند
یخ میبندد و با هیچ آفتابی آب نمیشود !
.
.
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد …
.
.
نفسم شاید دلیلِ زنده بودنم باشد ولی بی شک تو تنها دلیلِ همین نفسی !
.
.
هیچ کجا هم جاییست !
همانجاییست که بی تو میشود بود …
.
.
از روزی که دلم بیت المقدس تو شد ، سنگ میزنم به هر اشغالگری …

.
.
یادت برایم همانند قصه سیگار پیرمردیست که سالهاست میگوید نخ آخر است …
.
.
بهشت نمیخواهم اگر بخواهی مرا روی زمین ببوسی !
.
.
کنارِ تو کودک میشوم
هر بار پیشِ تو هزار بار متولد میشوم !
.
.
من یک فردم ؛ زوجم تو باش !
.
.
بهشت فاصله ی پلک بالا و پایین من است وقتی که به “تو” نگاه میکنم !
.
.
بعضی وقتا کسی تو زندگیت هست که اصلا لازم نیست تو آغوشت بگیره ، فقط با نگاه گرمش بدون حتی گرفتن دستات میتونه قلبتو بوسه بارون کنه !!!
.
.
تو را دوست داشتن تنها کارِ من است !
.
.
دوستت دارم ، همین ؛
این نه قابل محاسبه است نه قابل شمارش ، حتی نمی توانی میزانش را تخمین بزنی !
بی انتهاست تا وقتی هستم تا وقتی هستی ، هست به امتداد زندگی …
.
.
برایم مثل بهار می مانی
آمدنت را همیشه تحویل می گیرم …
.
.
چهار فصل که حرفه …
فصل پنجمی هست به نام تــــــــو ، به هوای تــــــــو …
.
.
با صداقت مینویسم من اسیر نازتم
گر بخواهی یا نخواهی نازنینم یادتم


[ چهارشنبه 92/1/7 ] [ 8:8 عصر ] [ محی الدین اله دادی ] [ نظرات دوستان () ]

نمایندگی خدمات پس از فروش تامر در کرج

با مدیریت مهندس توحیدی

الکتریکی توحیدی

فروش و نصب لوازم الکتریکی و الکترونیکی ساختمان

آیفون تصویری ، آنتن مرکزی ، درب اتوماتیک ، روشنایی ساختمان و ...

صنایع الکترونیک تامر

آدرس: کرج،خیابان مصباح،خیابان طرفه،پلاک 20

شماره های تماس     32200562 - 026

                                32200607 - 026

مهندس توحیدی        5711537 - 0935


[ چهارشنبه 91/12/16 ] [ 11:55 عصر ] [ محی الدین اله دادی ] [ نظرات دوستان () ]

یادی از معلمان دوره دبستان در مدرسه ابتدایی بعثت

( 17 سالِ پیش )

پایه اول ابتدایی: آقای محمدرضا قربانی

پایه دوم ابتدایی: آقای محمدرضا قربانی

پایه سوم ابتدایی: آقای علی شیدائیان

پایه چهارم ابتدایی: آقای احمدی

پایه پنجم ابتدایی: آقای رضا امیدی

ناظم: آقای سعید نگارشی

مدیر: آقای اسماعیل روستائی

.

.

.

محمدرضا قربانی

نفر اول از سمت چپ : آقای محمدرضا قربانی

.

اسماعیل یزدی

نفر وسط : آقای اسماعیل یزدی

.

اکبر جعفرلو

نفر اول از سمت چپ : آقای اکبر جعفرلو


[ دوشنبه 91/11/23 ] [ 2:27 صبح ] [ محی الدین اله دادی ] [ نظرات دوستان () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 246
بازدید دیروز: 148
کل بازدیدها: 1094023