• وبلاگ : مهندس محي الدين اله دادي
 • يادداشت : هارپ (HAARP) چيست؟
 • نظرات : 0 خصوصي ، 11 عمومي
 • پارسي يار : 10 علاقه ، 2 نظر
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + رضا 
  سلام
  متاسفانه تحقيقات جديد نشون ميده اونا به اين هدف رسيدن
  سلام مهندي خوبي؟
  بله متاسفانه اين قسمتي از پيشرفت علمي است که در جهت تخريب استفاده مي شود.
  خوبه تو حوزه ما وارد شديد.

  + سلام دوست گرامي با مطلبي با عنوان ( قابل توجه بعصيا به روزم ) خوشحال ميشم سري بزنيد .

   

  حق نداريم آن دختري اروپايي را بشناسيم که از 16 سالگي به صحراي نوبي به آفريقا به صحراي الجزاير به استراليا مي رود تمام عمرش را در محيط وحشت و خطر و بيماري و مرگ و قبايل وحشي ميگذراند و شب و روز در جواني به کمال و پيري درباره ي امواجي که از شاخهکهاي مورچه فرستاده مي شود و شاخکهاي مورچه ديگر که آنرا دريافت مي کنند و چون عمر را به پايان مي برد دخترش کار و فکر او را دنبال مي کند. اين نسل دوم زن اروپايي در سن50 به فرانسه باز مي گردد و در دانشگاه مي گويد:<<من سخن گفتن مورچه را کشف کرده ام و بعضي از علايم مکالمه ي او را يافته ام>>

  حق نداريم (مادام گواشن)را بشناسيم که تمام عمر را صرف کرد تا ريشه ي افکار و مسائل فلسفي حکمت بوعلي و ابن رشد و ملاصدرا و حاجي ملاهادي سبزواري (آيا اين افراد را مي شناسيد؟؟) را در فلسفه ي يونان و آثار ارسطو پيدا کرد و با هم مقايسه نمود آنچه حکماي ما بد ترجمه کرده اند را تصحيح نمود.


  حق نداريم (رزانس دولا شاپل) که بيش از همه ي علماي اسلام .و حتي شيعان و کباده کشان ولايت علي و مدعيان معارف علوي او يک دختر زيباي آزاد و مرفه سوئدي نژاد با دوري از جو فرهنگي اسلام و زمينه ي تربيتي و اعتقادي شيعي از آغاز جواني زندگيش را وقف شناخت آن روحي کرد که در اندام اسلام مجهول ماند....  حق نداريم آن دختري اروپايي را بشناسيم که از 16 سالگي به صحراي نوبي به آفريقا به صحراي الجزاير به استراليا مي رود تمام عمرش را در محيط وحشت و خطر و بيماري و مرگ و قبايل وحشي ميگذراند و شب و روز در جواني به کمال و پيري درباره ي امواجي که از شاخهکهاي مورچه فرستاده مي شود و شاخکهاي مورچه ديگر که آنرا دريافت مي کنند و چون عمر را به پايان مي برد دخترش کار و فکر او را دنبال مي کند. اين نسل دوم زن اروپايي در سن50 به فرانسه باز مي گردد و در دانشگاه مي گويد:<<من سخن گفتن مورچه را کشف کرده ام و بعضي از علايم مکالمه ي او را يافته ام>>

  حق نداريم (مادام گواشن)را بشناسيم که تمام عمر را صرف کرد تا ريشه ي افکار و مسائل فلسفي حکمت بوعلي و ابن رشد و ملاصدرا و حاجي ملاهادي سبزواري (آيا اين افراد را مي شناسيد؟؟) را در فلسفه ي يونان و آثار ارسطو پيدا کرد و با هم مقايسه نمود آنچه حکماي ما بد ترجمه کرده اند را تصحيح نمود.


  حق نداريم (رزانس دولا شاپل) که بيش از همه ي علماي اسلام .و حتي شيعان و کباده کشان ولايت علي و مدعيان معارف علوي او يک دختر زيباي آزاد و مرفه سوئدي نژاد با دوري از جو فرهنگي اسلام و زمينه ي تربيتي و اعتقادي شيعي از آغاز جواني زندگيش را وقف شناخت آن روحي کرد که در اندام اسلام مجهول ماند....

  سلام محي الدين اله دادي :
  مدير وبلاگ مهندس محي الدين اله دادي :
  به اطلاع ميرساند ؛ آخرين مهلت شرکت در مسابقه ي *عکاسي بهار پارسي بلاگ*
  7 ارديبهشت ميباشد.
  زمان داوري : 10 ارديبهشت
  اطلاعات بيشتر در :
  www.pic.parsiblog.com

  لحظات مي گذرند گاهي آرام
  و گاهي آنقدر سريع که زود دلمان برايشان تنگ مي شود .
  تنها خاطره ها مي مانند .
  خاطره هايي که حتي اگر شاد هم باشند سنگينيشان قلب را مي فشرد.

  سلام

  جالب بود.

  کاشکي عکس دسته جمعي مورچه هاي بزرگ رو هم ميزاشتيد.اينجا مورچه هاي بزرگ زيادن.به اندازه يک بند انگشت.مجبوريم سم پاشي کنيم.جالب اينجاست که اين مورچه ها شبگرد هستند.
  پاسخ

  سلام...ممنون که سر زديد....!

  سلام با تشکر از فعاليت شما در فضاي سايبري با چند مطلب بروزم و منتظر نظرات سازنده شما دوست بزرگوار

   

  سلام . يه سئوال رياضي به ذهنم رسيد . شما مي تونيد جواب بدين ؟

  براي ديدن سئوال اينجا رو  کليک کنيد 

  مدرك داشتن

  + mehran hadad 
  سلام...جالب بود مهندس.......تو قدرت علميشون که حرفي نيست.....شايد بتونن

  پاسخ

  سلام...آره ميدونم جالب بود :).....احتمالش هست که بتونن ولي بعضي اوقات هم لاف ميزنن...!
  سلام.خيلي ممنون از اطلاعات مفيدي که گذاشتين.راستش منم احتمال ميدم اين برنامه,يه جور تبليغاته تا اينکه واقعا يه سلاح باشه!
  پاسخ

  سلام....خواهش ميکنم...در اينکه به قدرت تخريب رسيده باشند منم ترديد دارم ولي مطالعات و تحقيقاتشون در اين زمينه واقعا وجود داره و دارن کار ميکنن...!